Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

iNET group Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kampanii na kanałach Social Media naszych klientów.

  • Wprowadzanie i tworzenie tekstów oraz konkursów na profilach facebookowych klientów.

  • Wprowadzanie grafik na profile facebookowe klientów. Nie musisz tworzyć ani rysować. Dostaniesz od nas gotowe materiały, które trzeba zamieścić we właściwych miejscach.

  • Bezpośrednia współpraca z grafikiem.

  • Zarządzanie reklamami na profilach facebookowych Klientów.

  • Stały kontakt z klientami, którzy korzystają z ofert marketingu iNET Group.

  • Wprowadzanie danych do systemu pracodawcy.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomości facebooka,

  • Dobra organizacji pracy,

  • Chęć do uczenia się,

  • Raportowanie działań w systemie pracodawcy,

  • Kreatywność przy pracy na profilach klientów.

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia autorskich tekstów oraz copywriting materiałów.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w profesjonalnym zespole.

  • Jasno określone obowiązki i zadania.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • W ramach bonusu, pakiet profesjonalnych szkoleń sprzedażowych i BOK.

  • Elastyczny czas pracy w formie ustalonej z przełożonym.

  • Realną ścieżkę rozwoju.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

iNET group Sp. z o.o.

Lubisz siedzieć w pracy "na telefonie" i całymi godzinami grzebać w facebooku? Tak? To świetnie. Właśnie znalazłeś swoją wymarzoną pracę.

Ale o tym za chwilę. Najpierw opowiemy Ci trochę o iNET GROUP. Od ponad dekady współpracujemy z lokalnymi dostawcami internetu w całej Polsce. Naszym zadaniem jest wytwarzanie realnych korzyści dla biznesu poprzez dostarczanie usług. Windykacja, wsparcie techniczne, opieka medyczna, strategie reklamowe, obsługa prawna, szkolenia i wiele innych. Działamy w różnych obszarach, usprawniając funkcjonowanie przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Nasz zespół to młodzi, dynamiczni i bardzo zdolni ludzie, potrafiący wykorzystać swoje umiejętności na wielu polach. Kogoś jednak wciąż nam brakuje. Może właśnie Ciebie?

Przewiń do profilu firmy

Podsumujmy... chcesz pracować w fajnym zespole? Nie potrafisz oderwać się od telefonu, a facebook to Twoje drugie Ja? Zależy Ci na stabilnym wynagrodzeniu i jasno określonych, powtarzalnych obowiązkach? Chcesz wiedzieć, że masz przed sobą szansę na dalszy rozwój w prężnej branży?

Świetnie! Prześlij nam swoje CV i umów się z nami na spotkanie. Może to właśnie ciebie szukamy.