Oferta pracy

Specjalista ds. Social Media

BOZZA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

BOZZA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Zakopiańska 72

Kraków

Bozza Concept’n Design to firma stworzona przez ludzi z pasją, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych trendów w obszarze wykończenia i wyposażenia wnętrz. W ramach naszej działalności współpracujemy z czołowymi polskimi oraz światowymi producentami płytek ceramicznych, spieków kwarcowych, wyposażenia łazienek, tapet, wykładzin, podłóg drewnianych oraz techniki grzewczej. Nasza oferta jest skierowana do Inwestorów, Architektów i klientów indywidualnych. W jej zakres wchodzi doradztwo i pomoc w tworzeniu aranżacji, realizacja zamówień oraz koordynacja inwestycji od jej rozpoczęcia aż do zakończenia.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie strategii marki w social mediach
  • Prowadzenie profili na Facebooku, Instagramie i Pintereście o tematyce designu i wykończeniu wnętrz
  • Ciągłe zwiększanie liczby obserwujących
  • Interakcja z obserwatorami
  • Lekkie pióro, tworzenie angażujących treści
  • Tworzenie projektów graficznych
  • Tworzenie treści marketingowych
  • Wsparcie działu marketingu w bieżących działaniach oraz realizowanych projektach

Oczekiwania

  • Zainteresowanie designem, trendami wykończenia wnętrz mile widziane
  • Znajomość programów graficznych
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji lub po stronie klienta
  • Dobra znajomość rynku reklamy internetowej
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę umowy
  • Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin
  • Dofinansowanie do kart Multisport
Jeśli jesteś osobą spełniającą wyżej wymienione wymagania oraz zainteresowaną naszą ofertą prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BOZZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S.K. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy