Oferta pracy

Specjalista ds. social media

Top SecretO firmie

  • Żniwna 10/14, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Top Secret

Żniwna 10/14

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie oficjalnych profili marki w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube)

  • Przygotowanie i opracowanie treści pod komunikację marki na mediach społecznościowych

  • Podejmowanie działań w mediach społecznościowych mających na celu zwiększenie zaangażowania klientów

  • Koordynacja prac graficznych pod przygotowane treści

  • Budowanie, rozwój i utrzymanie współpracy z mikroblogerami oraz mikroinfulencerami

  • Realizacja kampanii internetowych w mediach społecznościowych

  • Przygotowanie treści i artykułów blogowych na stronę marki,

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,

  • Monitorowanie działań podejmowanych przez konkurencję

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu profilów marki na mediach społecznościowych,

  • Znajomość i doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowanych na mediach społecznościowych,

  • Kreatywność,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi,

  • Nastawienie na współpracę,

  • Umiejętność redagowania treści marketingowych oraz społecznościowych,

  • Gotowość do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań,

  • Proaktywność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u