Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

DENTAL CLASS Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie marek własnych, wdrażanie strategii długoterminowych

  • Przygotowywanie treści w mediach społecznościowych oraz płatnych kampanii

  • Moderacja i budowanie zaangażowania na fanpage’ach

  • Raportowanie i proponowanie nowych działań w Social Mediach

  • Współtworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych i wprowadzanie jej w życie

  • Organizowanie akcji, szkoleń, konferencji branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie poparte wynikami

  • Znajomość narzędzi i platformy social media oraz trendów w Internecie

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, umiejętność swobodnej wypowiedzi, podejmowania dyskursu.

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Nieszablonowe podejście

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość pakietów biurowych, m.in. MS Office

To oferujemy

  • Satysfakcjonujące i proporcjonalne do umiejętności wynagrodzenie

  • Luźną i przyjacielską atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy