Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

BODYTEC20 SPÓŁKA Z OGRANCZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe tworzenie treści i prowadzenie komunikacji w kanałach: Facebook, Instagram, LinkedIn

  • tworzenie tekstów na potrzeby akcji marketingowych

  • analizowanie efektywności contentu

  • moderacja komentarzy na profilach SM

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w content marketingu/social media

  • jesteś kreatywny, masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i tzw. "lekkie pióro"

  • sprawnie posługujesz się językiem polskim (doskonała znajomość ortografii, form gramatycznych i stylistycznych języka polskiego to must have)

  • z łatwością tworzysz atrakcyjny wizualnie i angażujący content – mile widziane portfolio lub próbki pracy

  • jesteś dokładny, masz zmysł estetyczny, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, zdolności analityczne, myślenie procesowe

  • jesteś samodzielny i potrafisz bardzo dobrze zorganizować sobie pracę

  • w podstawowym zakresie obsługujesz programy graficzne oraz CMS Wordpress (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • rozwijanie swoich umiejętności

  • pracę w rozwijającej się firmie

BODYTEC20 SPÓŁKA Z OGRANCZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BodyTec20 to 19 lokalizacji w Polsce i najbardziej rozpoznawalna marka treningu personalnego PREMIUM, jest to także druga w Europie sieć własna treningów personalnych EMS.

Przewiń do profilu firmy