Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

BODYTEC20 SPÓŁKA Z OGRANCZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe tworzenie treści i prowadzenie komunikacji w kanałach: Facebook, Instagram, LinkedIn

  • tworzenie tekstów na potrzeby akcji marketingowych

  • analizowanie efektywności contentu

  • moderacja komentarzy na profilach SM

  • współpraca z Działem Sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w content marketingu/social media

  • kreatywność, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i tzw. "lekkie pióro"

  • sprawne posługiwanie się językiem polskim (doskonała znajomość ortografii, form gramatycznych i stylistycznych języka polskiego to must have)

  • umiejętności tworzenia atrakcyjnego wizualnie i angażującego contentu – mile widziane portfolio lub próbki pracy

  • dokładność, zmysł estetyczny, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, zdolności analityczne, myślenie procesowe

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • w podstawowym zakresie obsługuje programy graficzne oraz CMS Wordpress (mile widziane)

To oferujemy

  • wspierając Cię w Twoim rozwoju już od pierwszego dnia w naszej ekipie

  • oferując pracę w różnorodnym (dynamizm i młodość też mamy :) ) zespole osób pełnych pasji

  • podnosząc Twoje skille ( dedykowane szkolenia )

  • angażując udziałem u w eventach, integracjach i projektach dedykowanych, wolontariacie pracowniczym (również poza pracą - nie tylko pracą człowiek żyje:) )

  • dedykując wykwalifikowaną kadrę menadżerską i wsparcie naszego biura BackOffice-pracujemy fokusowo :)

  • gwarantując stabilizację zatrudnienia nawet w trakcie pandemii

  • podejmując inicjatywy pracownicze –słuchamy naszych pracowników i ciągle doskonalimy :)

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

BODYTEC20+ To EMS premium w wydaniu BodyTec20. To pierwsza ogólnopolska sieć, która dzięki autorskiej metodzie pozwala na wykorzystanie 20-minutowego treningu raz w tygodniu najbardziej efektywnie, jak się da. Liczysz na bezpieczeństwo, jakość i poziom światowy? W BodyTec20+ wszystko to dostaniesz. Studia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby intymność treningu pozwalała poczuć, że czas, który u nas spędzasz, przeznaczony jest tylko dla Ciebie.

Nasi trenerzy są certyfikowani przez Akademię BodyTec20, pracujemy na nowoczesnym systemie miha bodytec®, który jako jedyny w Polsce spełnia wytyczne DIN 33961-5 – najnowszych norm prawnych dotyczących branży EMS. Tutaj nie ma rzeczy przypadkowych, począwszy od treningu próbnego, skończywszy na rozwoju osobistym uwzględniającym ściśle wytyczony cel. Zmień siebie dla siebie, nie tracąc przy tym zbędnego czasu. Zobacz, jak wiele można osiągnąć, trenując tylko raz w tygodniu przez 20 minut. EMS to przyszłość – wyjdź jej naprzeciw z BodyTec20+.

Przewiń do profilu firmy