Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. social media - marka Genesis

Impakt S.A.O firmie

  • Mosina, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Impakt S.A.

Stanisława Lema 16

Mosina

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowo obsługiwać kanały social media dla marki gamingowej Genesis (Facebook, Instagram, YouTube)
  • Tworzyć harmonogramy komunikacji w social media
  • Planować i optymalizować kampanie w sieciach Facebook Ads i Google Ads
  • Tworzyć koncepty na platformy komunikacyjne i aktywacje
  • Moderować kanały social media
  • Współtworzyć i wprowadzać strategię komunikacji dla marki Genesis w mediach społecznościowych
  • Inicjować nowe działania i szukać nowych możliwości dla rozwoju Działu Marketingu

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia w profesjonalnym prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych oraz płatnych kampanii (Facebook, Instagram) w agencji reklamowej lub digital
  • Znajomość narzędzi do monitorowania działań w social mediach
  • Znajomości narzędzi do prowadzenia płatnych kampanii
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • Wysokich umiejętności językowych (lekkie pióro, doświadczenie w pisaniu przekazów marketingowych)
  • Zdolności kreatorskich i umiejętności redagowania tekstów
  • Znajomości ryku mediów społecznościowych
  • Komunikatywności i dobrej organizacji pracy
  • Dobrej znajomość MS Office

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru marketingu lub PR
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i szkoleniach np. cyklicznym Social Media Convent

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem (dzielenie się wiedzą)
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Medicover, karta sportowa OK System, zajęcia językowe, wyjazdy integracyjne, ubezpieczenie na życie)
  • Dostęp do nowinek technicznych z branży IT
  • Dobrą lokalizację pracy w nowoczesnym biurowcu (Mosina, ul. Stanisława Lema 16)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

O nas

Impakt S.A. jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów dla graczy, urządzeń peryferyjnych oraz elektroniki użytkowej w Polsce. Firma jest aktywna również na rynkach zagranicznych, realizując eksport i sprzedaż marek własnych na terenie niemal całej Europy. Swoją wiedzę oraz ponad 20-letnie doświadczenie wykorzystuje we współpracy z największymi producentami w branży.

Specjalista ds. social media - marka Genesis, Stanisława Lema 16, Mosina