Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media & Marketingu Online

AM OPTICAL LTD Sp. z o.o.

  • Fordońska 246, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fordońska 246

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarzadzanie profilami w SM – tworzenie contentu i jego adaptacja, moderacja, budowanie zaangażowanej społeczności

  • Koncepcyjne tworzenie, planowanie i współrealizowanie kampanii marki w Internecie, zgodnie z założoną strategią

  • Samodzielne konfigurowanie skutecznych kampanii w SM

  • Optymalizacja i systematyczna analiza prowadzonych działań oraz okresowe raportowanie

  • Wykonywanie kreatywnych mini sesji produktowych na potrzeby SM

  • Pisanie i kreowanie treści na potrzeby artykułów, bloga, notek PR

  • Współpraca z influencerami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w prowadzeniu platform społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube, LinkedIn)

  • Praktyczna, na wysokim poziomie znajomości narzędzi analitycznych i monitorujących efektywność kampanii oraz umiejętności bieżącego analizowania i wyciągania wniosków.

  • „Lekkie pióro” i doświadczenie w tworzeniu treści

  • Znajomość systemów zarządzania treścią CMS (Wordpress).

  • Umiejętność tworzenia prostych grafik na potrzeby social media

  • Sprawne posługiwanie się językiem angielskim

  • Wysoka kreatywność i przejawianie inicjatywy w działaniu

  • Naturalne zainteresowanie nowinkami technologicznymi w zakresie prowadzenia skutecznych działań na SM

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przez min. 3 lata

  • Zainteresowanie trendami w branży fashion

  • Łatwość w budowaniu relacji i kontaktów międzyludzkich

  • Wielozadaniowość i doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • Udział w realizacji nowoczesnych, ambitnych i kreatywnych projektów

  • Nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, doskonalenie wiedzy

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w miejscu zatrudnienia

AM Optical LTD Sp. z o.o., lider w branży optycznej, sprzedający okulary przeciwsłoneczne oraz oprawy korekcyjne marek m.in. Solano i Anne Marii.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeśli nieobce Ci jest budowanie i wzmacnianie świadomości marki poprzez m.in. zarządzanie profilami Social Media, generowanie wartościowych treści i tworzenie narzędzi wzmacniających jej wizerunek – chętnie się z Tobą spotkamy!

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.