Oferta pracy

Brand & Communication Specialist

Fibar Group S.A. O firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej dla sektora B2B i B2C w Social Mediach

  • kreowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych

  • współpracę z agencjami zewnętrznymi i przygotowanie dla nich wytycznych komunikacyjnych oraz contentowych

  • działania związane z brandem - dbanie o poprawne wykorzystywanie znaku i CI, weryfikacja brand booka, doradztwo współpracownikom & partnerom w zakresie wykorzystania brandu

  • zarządzanie treścią stron www

  • koordynacja badań związanych ze świadomością marki i potrzeb klientów

  • wsparcie innych działów firmy w zakresie tworzenia, komunikowania i promowania produktów/usług w obszarze Social Mediów

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • doświadczenia w obszarze tworzenia strategii w zakresie Marketingu, Social Mediów lub zarządzania Brandem

  • lekkiego pióra i otwartej głowy na nowe pomysły

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • naukę języków obcych

  • bony świąteczne

  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Fibar Group S.A.

Jesteśmy pasjonatami i marzycielami, którzy stworzyli inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy