Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

Balviten Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i publikacja angażujących treści w social mediach oraz na stronach internetowych

  • Zarządzanie kanałami społecznościowymi, zgodnie z obowiązującym trendami

  • Angażowanie społeczności oraz budowanie relacji z użytkownikami platform społecznościowych

  • Tworzenie, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych w social mediach

  • Opracowanie koncepcji kreatywnej na potrzeby realizowanych akcji promocyjnych

  • Monitorowanie rynku (aktualne trendy, konkurencja)

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w internecie

  • Analiza statystyk i raportowanie

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi i kanałów social media (Instagram, Facebook, Tik Tok, Linkedin)

  • Znajomość bieżących trendów w social mediach oraz doskonałe wyczucie rynku

  • Doświadczenie w przygotowaniu contentu oraz moderacji

  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia krótkich, angażujących treści

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi przez CMS

  • Znajomość narzędzi takich jak Manager Reklam Facebook i Google Ads

  • Samodzielność i kreatywność

  • Dobra organizacja pracy i dbałości o detale

Mile widziane

  • Doświadczenie graficzne, fotograficzne, w realizacji materiałów wideo

To oferujemy

  • Pracę w firmie z wiodącą pozycją rynkową

  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Balviten Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem w produkcji żywności bezglutenowej.

Przewiń do profilu firmy