Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. social media

Arago Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie profilami firmy w social mediach (Facebook, Instagram, LinkedIn)

  • Prowadzenie komunikacji we wspomnianych kanałach komunikacji (tworzenie harmonogramu postów, moderacja, budowanie społeczności i zaangażowania)

  • Przygotowywanie strategii komunikacji marki w social mediach i jej wdrażanie

  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych

  • Tworzenie raportów, analiz oraz nieustanna praca nad rozwojem i udoskonaleniem kanałów komunikacji

Nasze wymagania

  • Pomysły na komunikację firmy w social mediach (Facebook, Instagram, LinkedIn) popartych doświadczeniem we współpracy ze znanymi markami (nie chcemy komunikować się tak samo jak inni)

  • Samodzielność, energia, pasja do działania, pozytywne nastawienie oraz umiejętności tworzenia angażujących postów

  • Chęć do poznania świata OZE oraz gotowość do pisania merytorycznych treści branżowych

  • Umiejętność realizacji płatnych kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie

  • Terminowość w realizacji zadań oraz doskonała organizacji pracy

  • Znajomość najnowszych trendów związanych z komunikacją oraz obecnością w social mediach

To oferujemy

  • Kontrakt B2B

  • Pracę w niespotykanej na rynku atmosferze- tworzymy wyjątkowy Zespół nastawiony na długofalowe relacje

O nas

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Podgórnej 82A podchodzi kompleksowo do obniżania kosztów energii naszych Klientów. Oferujemy rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii i elektromobilności.

Stwórz z nami świat pełen czystej energii przyszłości i dołącz do naszego Zespołu na stanowisku: Specjalista ds. social media