Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. social media

Energylandia Goczał Family sp. k.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nagrywanie video, tworzenie i montowanie tik toków/reelsów
  • Obsługa profili i social media (Instagram, Facebook, Tik Tok, LinkedIn, Pinterest)
  • Przygotowywanie materiałów na social media i planowanie harmonogramów publikacji
  • Research, śledzenie trendów (lubimy być na bierząco)
  • Analiza realizowanych działań i raportowanie wyników
  • Realizacja innych projektów i aktywności marketingowych we współpracy z zespołem
  • Współpraca z influencerami
  • Tworzenie spójnego contentu na naszej stronie internetowej, planowanie promocji
  • Realizacja sesji zdjęciowych (lifestyle, fashion)
  • Współpraca kreatywna przy tworzeniu sklepu internetowego

Nasze wymagania

  • Min. Roczne doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media (tworzenie, planowanie, publikacja treści, moderacja)
  • Umiejętność tworzenia angażujących treści
  • Umiejętność obsługi wybranych aplikacji i programów do obróbki prostych grafik (np. Canva)
  • Znajomość podstawowych aplikacji do montażu filmików (np. CapCut)
  • Znajomość Business Managera, Content Creatora
  • Znajomość i śledzenie aktualnych trendów w social media
  • Wychodzenie z inicjatywą, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz samodzielność
  • Ze względu na charakter obiektu- praca stacjonarna lub hybrydowa (min. 3 dni pracy stacjonarnie)

Mile widziane

  • Portfolio dotychczasowych prac

To oferujemy

  • Pracę w najnowocześniejszym Parku Rozrywki w Polsce
  • Benefity takie jak: premie uznaniowe, bilety do Energylandii, bilety do innych atrakcji turystycznych, szkolenia
  • Czas na naukę - okres wdrożeniowy składający się ze szkoleń oraz wsparcia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania na których pomoc i wsparcie zawsze można liczyć!
  • Możliwość rozwoju i realizacji ciekawych projektów

Benefity

  • bilety do Energylandii
  • bilety do innych atrakcji turystycznych
  • premie uznaniowe

O rekrutacji

  • Start zatrudnienia listopad/grudzień 2022.
  • Najważniejsze są Twoje umiejętności, a nie CV.
  • Rekrutujemy konkretnie i szybko.

Energylandia Goczał Family sp. k.

Energyladnia to Park Rozrywki, w którym spełnimy marzenia. Jesteśmy nie tylko liderem wśród Parków Rozrywki w Polsce , ale przede wszystkim ludźmi z pasją i zaangażowaniem w nowe wyzwania. Nieustannie się rozwijamy, a słowo " nie do zrobienia" u Nas nie istnieje.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/a się rozwijać, to świetnie trafiłeś/aś ✨

Specjalista ds. social media, Oświęcim