Oferta pracy

Specjalista ds. Social Media

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NEONAIL

  • Jasielska 10A, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jasielska 10A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacji marki we wszystkich kanałach społecznościowych,

  • Zarządzanie wizerunkiem marki w kanałach społecznościowych w spójny sposób, w celu realizacji celów marketingowych zgodnych ze strategią,

  • Tworzenie angażujących oraz kreatywnych treści – copywiritng, grafiki wraz z zespołem graficznym,

  • Zarządzanie postami na wszystkich kanałach społecznościowych podległych marek, planowanie harmonogramu działań social mediowych,

  • Realizacja założonych wskaźników KPI, spójnych z pozycjonowaniem i strategią marki,

  • Przygotowywanie comiesięcznych raportów podsumowujących działania poszczególnych marek we wszystkich kanałach społecznościowych wraz z analizą i rekomendacją kolejnych działań,

  • Bieżąca ścisła współpraca z pozostałymi działami organizacji, w celu zapewnienia spójności budowanego wizerunku marek oraz realizacji projektów,

  • Bieżący monitoring najnowszych technologii cyfrowych i trendów w mediach społecznościowych oraz rekomendacja kolejnych działań,

  • Bieżąca współpraca z agencją SoMe,

  • Znajomość Meta Business Manager.

Nasze wymagania

  • Masz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży beauty, fashion lub agencji reklamowej,

  • Instagram, Facebook, You Tube, Tik Tok, Sotrender, Brand 24 nie mają przed Tobą tajemnic i wiesz jak zoptymalizować działania, by przynieść maksymalne efekty,

  • Śledzisz social mediowe trendy i potrafisz szybko adaptować je do swoich działań,

  • Uwielbiasz tematykę beauty i masz świetny zmysł estetyczny,

  • Jesteś dokładna/ny, sumienna/ny i nie boisz się rozmawiać przez telefon,

  • Z każdej prezentacji w PowerPointcie i z każdego arkusza Excel zrobisz małe arcydzieło,

  • Posługujesz się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie,

  • Potrafisz samodzielnie organizować sobie pracę na podstawie wytyczonych celów i terminów,

  • Jesteś otwarty na rozwój i wyzwania nawet poza granicą kraju,

  • Masz prawo jazdy kat. B i nie boisz się automatycznej skrzyni biegów,

  • Masz wykształcenie kierunkowe – dziennikarstwo, marketing internetowy, reklama, public relations itp.,

  • Chciałabyś/chciałbyś występować na story/live marek beauty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Przewiń do profilu firmy