Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Social Media

NUBIMOO firmie

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NUBIMO

Gdyńska 4

Pruszcz Gdański

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów reklamowych oraz sprzedażowych;
  • obsługa serwisów społecznościowych (wprowadzanie treści, publikacja wpisów);
  • tworzenie contentu (pisanie tekstów i edycja grafik);
  • zarządzanie społecznościami, kreowanie i planowanie akcji, konkursów;
  • budowanie relacji i aktywizacja grup w social mediach;
  • monitoring i budowanie zasięgu marki w mediach społecznościowych;
  • bieżąca obsługa social media;
  • wdrażanie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii Google Ads, Facebook Ads.

Nasze wymagania

  • umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów;
  • obsługa programów graficznych;
  • biegłość w posługiwaniu się podstawowymi programami biurowymi;
  • znajomość trendów w social mediach;
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • kreatywność i pozytywne nastawienie.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy (6-14, 7-15 lub 8-16);
  • pracę w miłym i zorganizowanym zespole;
  • elastyczność przy wyborze formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B);
  • pracę w centrum Pruszcza Gdańskiego;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • terminową wypłatę wynagrodzeń.

Zajmujemy się sprzedażą etui do telefonów komórkowych oraz innych akcesoriów chroniących urządzenia mobilne. Obecnie 90 procent naszej sprzedaży stanowią zamówienia z Allegro (https://allegro.pl/uzytkownik/ChronSmarta), ale chcemy to zmienić...

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby do prowadzenia oraz obsługi serwisów społecznosćiowych. Zależy nam również na prezentowaniu w social mediach poszerzającej się oferty naszego sklepu, co wiąże się z przygotowywaniem materiałów marketingowych oraz tworzeniem kreatywnych zdjęć produktów.

Specjalista ds. Social Media, Gdyńska 4, Pruszcz Gdański