Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

Vermeiren Polska sp. z o.o.

  • Łączna 1, Trzebnica
    Trzebnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Łączna 1

Trzebnica

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie planu marketingowego w tym planu mediów społecznościowych Grupy VERMEIREN

  • Prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)

  • Tworzenie oraz publikowanie postów i relacji

  • Prowadzenie interakcji z fanami na profilach

  • Prowadzenie kampanii marketingowych i komunikacyjnych, przedstawianie raportów.

  • Tworzenie materiałów sprzedażowych wspierających zespół sprzedaży.

  • Zapewnienie kontynuacji i aktualizacji lokalnych stron internetowych, wspieranych przez centralę europejską.

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, aby zapewnić dopasowanie kampanii marketingowych do działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość mediów społecznościowych

  • Zdolność do pisania lekkiego, zrozumiałego tekstu

  • Umiejętność wykonania zdjęć reklamowych

  • Obsługa programów graficznych

  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie rodzinnej w oparciu o umowę o pracę.

  • Ambitną pracę w środowisku międzynarodowym nastawioną na rozwój osobisty.

  • Rynkowe wynagrodzenie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrze

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Szeroki pakiet benefitów takich jak: zfss, współfinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe. ppk

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym producentem wózków inwalidzkich, łóżek pielęgnacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego. Vermeiren Polska sp z o.o. jest częścią międzynarodowej Vermeiren Group N.V z Belgii . Na rynku polskim działamy od 30 lat. Zatrudniamy prawie 400 osób w zakładzie w Trzebnicy.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".