Oferta pracy

Specjalista ds. social media

ABPLANALP SP. Z O.O.O firmie

ABPLANALP SP. Z O.O.

Kostrzyńska 36

Warszawa

Abplanalp Sp. z o.o. lider rynku obrabiarek i technologii CNC poszukuje osoby na stanowisko:

Główne zadania i obowiązki:

  • Opracowanie i realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych (FB, YouTube, LinkedIn, Instagram..)
  • Tworzenie i publikacja postów
  • Koordynowanie współpracy barterowej z influencerami
  • Budowa i utrzymanie zaangażowania społeczności fanów
  • Aktywna moderacja dyskusji w kanałach social media
  • Monitoring i bieżąca analiza działań konkurencji
  • Śledzenie bieżących trendów w Social Media i e-marketingu
  • Współpraca w tworzeniu i obsłudze kampanii e-commerce
  • Rozwijanie nowych kanałów komunikacji
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych
  • Praktycznej znajomości narzędzi do planowania, monitoringu i analityki podjętych działań
  • Posiadanie „lekkiego pióra”, nienaganna znajomość języka polskiego
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność wykorzystania mediów społecznościowych w różnorodnych aspektach (budowa wizerunku, angażowanie społeczności, generowanie ruchu)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość trendów w obszarze kreacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
  • Ciekawą pracę w stale rozwijanym środowisku biznesowo informatycznym
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Opiekę medyczną po okresie próbnym
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy