Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. social media

Lethe Jakub ChmielniakO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram, Twitter)

  • współpraca z dostawcami i producentami przy wdrażaniu akcji marketingowych

  • organizacja promocji i konkursów

  • monitoring konkurencji i najnowszych trendów w zakresie działań e-marketingowych

  • Inicjowanie nowych działań i aktywności online mających na celu budowanie społeczności wokół konkretnej marki

  • współpraca z YouTuberami

  • współpraca z serwisami branżowymi

  • współpraca z działem grafików i działem produktowym

  • przygotowywanie i wysyłanie newsletterów

  • redagowanie treści na stronie internetowej i w social mediach

  • obsługa sklepu internetowego

Nasze wymagania

  • kreatywność

  • wiedza i zainteresowanie tematyką e-commerce

  • dobry kontakt interpersonalny

  • zaangażowanie i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

  • terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętności graficzne (edycja zdjęć, przygotowywanie materiałów reklamowych)

  • głowa pełna pomysłów

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i nauki od najlepszych specjalistów w branży

  • wynagrodzenie dostosowane do indywidualnego poziomu i umiejętności

  • pracę w jednym z najbardziej nowatorskich polskich projektów technologicznych

  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji oraz grupy kapitałowej, a także współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata

Lethe Jakub Chmielniak

Fanadise to projekt technologiczny, którego celem jest zrewolucjonizowanie istniejącego status quo w sektorze mediów społecznościowych poprzez wprowadzenie na rynek nowej platformy socialmediowej łączącej w sobie świat influencerów, contentu i kryptowalut, przede wszsytkim dzięki nowatorskiemu zastosowaniu tzw. NFT, czyli non-fungible tokens. Wychodzimy z założenia, że obecne social media odtwarzają przestarzały już model bazujący na dystrybucji przestrzeni reklamowej pomiędzy treściami zamieszczanymi za darmo przez twórców internetowych na platformach agregujących ludzi poszukujących informacji i rozrywki. Korzystając z najnowocześniejszych technologii blockchainowych udało nam się z powodzeniem zwodować nowy produkt, stworzyć wokół niego międzynarodowe community, stworzyć token i w alternatywnym modelu pozyskiwania kapitału zapewnić sobie finansowanie dalszego rozwoju. Kolejnym krokiem jest rozbudowa zespołu, pozyskanie globalnych twórców, rozwój technologii i pewnie stawianie kroków w fizyczno-digitalowym multiversie. Założycielami Fanadise są Bartek Sibiga, Jakub Chmielniak i Stuart Kluz-Burton.

Przewiń do profilu firmy