Specjalista ds. Social Media

AZAGroup S.AO firmie

  • aleja Wyścigowa 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 21 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AZAGroup S.A

aleja Wyścigowa 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i publikacja treści na social media i kanałach marki modowej Renee (Facebook, Intagram, TikTok, YouTube)

  • Bieżąca komunikacja z klientami i użytkownikami w kanałach social media marki (odpowiadanie na zapytania, moderowanie komentarzy – rola administratora profilu i grupy),

  • Bieżące odpowiadanie na komentarze dotyczące marki w Google oraz na portalach opiniotwórczych – stały kontakt z użytkownikami,

  • Realizowanie konkursów prowadzonych za pośrednictwem social media (w tym regulaminy, komunikacja, rozstrzygnięcie, wysyłka nagród),

  • Współpraca z działem prawnym w zakresie przygotowania umów, regulaminów, itp.

  • Współpraca z grafikami – zlecanie zapotrzebowania na grafiki,

  • Współpraca influencerska: wyszukiwanie i pozyskiwanie influencerek do współpracy barterowej, dopięcie formalności, realizowanie wysyłki paczek,

  • Monitorowanie i raportowanie opinii oraz wzmianek na temat marki w Internecie,

  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby działu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu firmowych profili na social media,

  • Wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą i kulturą słowa pisanego,

  • Doskonale znasz zasady ortografii i interpunkcji,

  • Wyróżniasz się kreatywnością,

  • Cechuje Cię pozytywne podejście do klientów,

  • Potrafisz dyplomatycznie wybrnąć z trudnych sytuacji,

  • Jesteś skrupulatny/a i potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę,

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (w zespole pracują także osoby anglojęzyczne).

To oferujemy

  • Pracę w kreatywnym i świetnie zgranym zespole Renee – jesteśmy marką dedykowaną kobietom kochającym modę :),

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub B2B,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,

  • Pracę w systemie hybrydowym (stacjonarnie + zdalnie),

  • Benefity pozapłacowe: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, budżet szkoleniowy, zniżki pracownicze, po zakończeniu pandemii udział w eventach integracyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multsport

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be, Renee oraz Multu w Polsce i zagranicą.

Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.

Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 200 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy Biurze Obsługi Klienta.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy