Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. social media

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

  • Żurawia 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Żurawia 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie kampanii promocyjnych wszystkich projektów i eventów Fundacji (w tym m.in. portali MyLektor, Twój-Biznes.pl, Twoja Firma, Biznes Zone);

  • Monitoring mediów i Internetu. Analiza rynku, konkurencji oraz potencjalnych szans na rozwój dla Fundacji i podległych pod nią podmiotów;

  • Budowanie wizerunku firmy w oparciu o przyjęte założenia strategii marketingowej oraz dostępne narzędzia promocyjne w tym prowadzenie profili na portalach społecznościowych wskazanych przez Fundację (Facebook, Instagram, LinkedIn);

  • Opracowanie i przygotowanie materiałów promocyjnych, rozwój stron internetowych projektów Fundacji, m.in. przygotowywanie tekstów i grafik;

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie realizacji w/w zadań oraz aktywne poszukiwanie wydarzeń, na których Fundacja może promować swoje działania;

  • Analiza i ewaluacja działań promocyjno-marketingowych, raportowanie wyników;

  • Organizacja wydarzeń i spotkań w tym koordynacja zapisów uczestników, ewaluacja, podsumowanie, stworzenie relacji na potrzeby mediów;

  • Merytoryczne wsparcie nowych projektów Fundacji;

  • Wsparcie działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość tematyki biznesowej i świata startupów, znajomość trendów marketingowych;

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Obsługa programów graficznych na potrzeby mediów społecznościowych (Cavna, Photoshop i inne);

  • Bardzo dobra znajomość managera reklam na Facebooku;

  • Sprawne poruszanie się po mediach społecznościowych;

  • Conajmniej średnio-zaawansowana znajomość i narzędzi Google: Analytics, ADS, Search Console, Trends, Moja Firma;

  • Znajomość Wordpressa, Brand24, SoTrender, FreshMaila, SalesManago, narzędzi do monitorowania pozycji strony internetowej, Tag Manager, Canva, Wix, Landingi.com;

  • Smykałka do robienia zdjęć;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu automatyzacji marketingu,

  • Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy i sprawnego wyznaczania priorytetów,

  • Pro-aktywność, kreatywność, innowacyjność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania;

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się firmie sektora startupów,

  • wynagrodzenie 3200 zł netto na podstawie umowy o dzieło / zlecenie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i tworzenia struktury organizacyjnej najprężniej rozwijającego się inkubatora przedsiębiorczości w Europie Środkowo-Wschodniej,

  • możliwość poznana wielu ciekawych ludzi ze sfery biznesowej,

  • okazję do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez Fundację,

  • pracę w elastycznych godzinach, w wymiarze 40h/tyg,

  • Spełniasz stawiane wymagania? Nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV!

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem i otwieraniem nowych projektów największy Inkubator Przedsiębiorczości w Polsce – Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” poszukuje osoby na stanowisko

Jeżeli szukasz firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swój zapał i umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje, w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!