Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowaO firmie

  • Jutrzenki 99/101
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa

Jutrzenki 99/101

Warszawa

Sweet Gallery to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych.

W naszej sieci mamy setki punktów gastronomicznych naszych konceptów Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło oraz SiGelato Lody Naturalne. Ich liczba cały czas rośnie, a my przygotowujemy też kolejne koncepty i nie zamierzamy zwalniać tempa.

Codzienne prowadzimy działania marketingowe skierowane do Klientów biznesowych oraz Klientów indywidualnych, żeby jeszcze bardziej efektywnie realizować nasze cele biznesowe.

Aktualnie poszukujemy pełnej energii i pozytywnego podejścia osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa profilu Instagram i Instastories – tworzenie contentu oraz moderowanie wiadomości i komentarzy
  • Obsługa profilu Facebook i tworzenie contentu oraz moderowanie wiadomości i komentarzy
  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii oraz kampanii w obszarze digital marketingu z największym naciskiem na działania performance (generowanie leadów)
  • Przygotowywanie analiz i raportów z prowadzonych działań oraz na ich podstawie rekomendacji dla kolejnych kampanii
  • Przygotowywanie tekstowych kreacji reklamowych do kampanii w wyszukiwarce oraz ich opiniowanie
  • Planowanie kampanii wizerunkowych i zasięgowych – dbanie o synergię i spójność pomiędzy komunikacją offline i online
  • Przygotowywane i obsługa kampanii płatnych Facebook i Instagram
  • Współpraca z grafikiem
  • Monitowanie rynku i działań konkurencyjnych marek oraz wdrażanie najnowszych trendów do strategii SM

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi narzędzi reklamowych w mediach społecznościowych (Facebook Ads Manager)
  • Znajomość narzędzi analitycznych: Google Analytics
  • Biegła znajomość Business Managera i Managera Reklam Facebook
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania i analizy social media
  • "Lekkie pióro" i umiejętność tworzenia angażujących tekstów
  • Mile widziane doświadczenie z pracy w Agencji Social Media
  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo system motywacyjny;
  • Związanie się z odnoszącą sukcesy polskiej firmie z dużym potencjałem rozwoju i ekspansją na rynki zagraniczne;
  • Możliwość realizowania kreatywnych, nieszablonowych pomysłów;
  • Realny wpływ na rozwój firmy i własny;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Ogrom wyzwań;
  • W sezonie letnim lody, a w sezonie jesiennym ciepłe, pachnące kołacze ;-)

Ogłoszenie archiwalne