Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Social Media

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Duża międzynarodowa firma z branży FMCG poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i rozwijanie fanpag’y wybranych Galerii Handlowych,
  • współtworzenie i prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook)
  • zamieszczanie postów: moderacja treści, obróbka materiałów graficznych, video,
  • zarządzanie budżetem reklamowym,
  • planowanie i kreowanie akcji promocyjnych,
  • organizowanie lokalnych działań marketingowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi i interaktywnymi;
  • umiejętność planowania i realizowania komunikacji w mediach społecznościowych;
  • znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • znajomość programu Photoshop,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o świadczenie usług,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy.

Prosimy o umieszczenie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się