Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Social Media

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Duża międzynarodowa firma z branży FMCG poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i rozwijanie fanpag’y wybranych Galerii Handlowych,
  • współtworzenie i prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook)
  • zamieszczanie postów: moderacja treści, obróbka materiałów graficznych, video,
  • zarządzanie budżetem reklamowym,
  • planowanie i kreowanie akcji promocyjnych,
  • organizowanie lokalnych działań marketingowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi i interaktywnymi;
  • umiejętność planowania i realizowania komunikacji w mediach społecznościowych;
  • znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • znajomość programu Photoshop,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o świadczenie usług,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy.

Prosimy o umieszczenie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej