Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

Unicell International sp. z o.o.

  • Wasilków

    Wasilków, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie profili i tworzenie treści do Social Media (Facebook, Instagram, You Tube, Pinterest, TikTok)

  • Planowanie i redakcja postów o tematyce związanej z szeroko rozumianą chemią budowlaną

  • Realizacja płatnych kampanii reklamowych

  • Organizacja konkursów w mediach społecznościowych

  • Inicjowanie nowych działań i aktywności online mających na celu budowanie społeczności wokół marki

  • Analizowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów

  • Udział w planowaniu działań marketingowych i promocyjnych

  • Bieżące wsparcie działu marketingu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Biegłe poruszanie się w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Pinterest)

  • Sprawne posługiwanie się polszczyzną, tzw. „lekkie pióro”

  • Umiejętność planowania kalendarza postów i aktywności w social media

  • Znajomość narzędzi do obróbki filmów i zdjęć na potrzeby social media (CANVA)

  • Umiejętność współpracy w zespole i wysokie zdolności komunikacyjne

  • Kreatywność, inicjatywa, nieszablonowe podejście do realizowanych projektów

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane

  • Doświadczenie w social mediach.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Imprezy firmowe

  • Benefity pozapłacowe

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

CV prosimy przesłać do dnia 07.10.2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Firma Unicell International sp. z o.o. producent farb i chemii budowlanej marek Primacol i Luxdecor, obecna na polskim rynku od 1998r, wchodząca w skład międzynarodowej grupy Flugger.

Przewiń do profilu firmy