Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

ALKEMIE GROUP BODNAR SP.J.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie profilami społecznościowymi należącymi do Alkemie Group

  • tworzenie i realizacja strategii komunikacji SM marketing (Facebook, Instagram, Tik Tok, Pinterest)

  • budowanie zasięgów kampanii, zaangażowania Klientów, animowanie dyskusji

  • współpraca z teamem kreatywnym oraz działem marketingu, PR oraz e-comem

  • aktywny udział w burzach mózgu

  • współtworzenie, planowanie i wdrażanie akcji sprzedażowych

  • współpraca z influencerami oraz budowanie relacji

  • planowanie działań i raportowanie efekty swojej pracy

  • analiza i raportowanie działań konkurencji

  • poszukiwanie nowych rozwiązań w sieci oraz wdrażanie najlepszych praktyk

  • wykorzystywanie synergię kanałów digitalowych w planowaniu kampanii

Nasze wymagania

  • minimum 3 -letnie praktycznego doświadczenia w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych w social media

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru digital

  • umiejętność prowadzenia komunikacji w określonym TOV danej marki

  • znajomości zasad RTM wraz z umiejętnościami ich wykorzystania

  • planowanie efektownego i efektywny content na kanały w mediach społecznościowych

  • znajomości narzędzi CatNapoleon, Brand24, Google Analytics

  • znajomości programów graficznych, które pozwalają na tworzenie prostych kreacji w oparciu o dostarczone materiały

  • samodzielność i doskonała organizacja pracy

  • umiejętność myślenia kreatywnego, koncepcyjnego i taktycznego

Mile widziane

  • umiejętność tworzenie filmów na TikTok

  • zainteresowanie branżą kosmetyczną, beauty oraz kosmetykami

To oferujemy

  • stabilną pracę

  • umowę o pracę lub umowę B2B oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania

  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy

  • możliwość wdrożeń swoich pomysłów

  • dużą samodzielność

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

  • możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych

ALKEMIE GROUP BODNAR SP.J.

ALKEMIE GROUP BODNAR SP. J. - jesteśmy producentem kosmetyków naturalnych, tworzącym nowe marki w sektorze beauty skin care już od ponad dziesięciu lat. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowatorskim designem i nowoczesnymi surowcami, których szukamy na całym świecie. Nasze kosmetyki mają już setki tysięcy zadowolonych klientów.

Przewiń do profilu firmy