Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Social Media

ALKEMIE GROUP BODNAR SP.J.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie profilami społecznościowymi należącymi do Alkemie Group
  • tworzenie i realizacja strategii komunikacji SM marketing (Facebook, Instagram, Tik Tok, Pinterest)
  • budowanie zasięgów kampanii, zaangażowania Klientów, animowanie dyskusji
  • współpraca z teamem kreatywnym oraz działem marketingu, PR oraz e-comem
  • aktywny udział w burzach mózgu
  • współtworzenie, planowanie i wdrażanie akcji sprzedażowych
  • współpraca z influencerami oraz budowanie relacji
  • planowanie działań i raportowanie efekty swojej pracy
  • analiza i raportowanie działań konkurencji
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w sieci oraz wdrażanie najlepszych praktyk
  • wykorzystywanie synergię kanałów digitalowych w planowaniu kampanii

Nasze wymagania

  • minimum 3 -letnie praktycznego doświadczenia w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych w social media
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru digital
  • umiejętność prowadzenia komunikacji w określonym TOV danej marki
  • znajomości zasad RTM wraz z umiejętnościami ich wykorzystania
  • planowanie efektownego i efektywny content na kanały w mediach społecznościowych
  • znajomości narzędzi CatNapoleon, Brand24, Google Analytics
  • znajomości programów graficznych, które pozwalają na tworzenie prostych kreacji w oparciu o dostarczone materiały
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność myślenia kreatywnego, koncepcyjnego i taktycznego

Mile widziane

  • umiejętność tworzenie filmów na TikTok
  • zainteresowanie branżą kosmetyczną, beauty oraz kosmetykami

To oferujemy

  • stabilną pracę
  • umowę o pracę lub umowę B2B oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy
  • możliwość wdrożeń swoich pomysłów
  • dużą samodzielność
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
  • możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych

ALKEMIE GROUP BODNAR SP.J.

ALKEMIE GROUP BODNAR SP. J. - jesteśmy producentem kosmetyków naturalnych, tworzącym nowe marki w sektorze beauty skin care już od ponad dziesięciu lat. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowatorskim designem i nowoczesnymi surowcami, których szukamy na całym świecie. Nasze kosmetyki mają już setki tysięcy zadowolonych klientów.

Specjalista ds. Social Media, Wrocław