Oferta pracy

Specjalista ds. Social Media - Wsparcie działu marketingu

Tandem Sp. z o.o.

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii działania w social mediach

  • Planowanie i stawianie reklam w social mediach

  • Tworzenie i/lub planowanie kontentu

  • Interakcja z użytkownikami

  • Odpowiadanie na opinie oraz komentarze

  • Analiza statystyk aktywności marketingowych

  • Monitorowanie bieżących trendów

  • Analiza konkurencji

  • Współpraca z działem marketingu oraz z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów (kierunek: Marketing/PR)

  • Znajomość nowych trendów w obszarze online marketingu

  • Nieszablonowe myślenie i innowacyjność w działaniu

  • Umiejętność tworzenia kreatywnych zdjęć

  • Umiejętność i łatwość tworzenia treści tekstów danego obszaru

  • Znajomość zasad ortografii i poprawnej polszczyzny

  • Znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, LinkedIn)

  • Komunikatywność, otwartość na wyzwania i dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • Podstawowe umiejętności graficzne

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Znakomitą kawę

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne