Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

Domator24.com Paweł Nowak

  • Dekoracyjna 8, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Dekoracyjna 8

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie i obsługa profili w mediach społecznościowych (FB, Instagram, Linkedin),

  • tworzenie contentu,

  • prowadzenie i optymalizacja kampanii typu social ads (FB, Instagram),

  • planowanie i kontrolowanie kosztów kampanii, monitorowanie realizacji założonych wskaźników efektywności,

  • analiza wykonanych kampanii, prezentowanie wyników i wniosków,

  • wprowadzanie nowych rozwiązań i funkcjonalności mających na celu wzrost sprzedaży,

  • przygotowywanie długofalowych strategii content marketingowych oraz zróżnicowanych treści na potrzeby kampanii/akcji marketingowych w social mediach,

  • generowanie pomysłów i rekomendowanie nowych rozwiązań na budowanie zasięgów, mając na uwadze spójność oraz jakość wizerunku,

  • monitorowanie rynku (aktualne trendy, konkurencja),

  • inicjowanie nowych działań i aktywności online mających na celu budowanie społeczności wokół konkretnej marki,

  • aktywna współpraca z Działem Marketingu i Działem Graficznym firmy,

  • dbałość o wizerunek marki w mediach społecznościowych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość managera reklam na Facebooku,

  • minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w e-commerce),

  • sprawne poruszanie się po mediach społecznościowych,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy i sprawnego wyznaczania priorytetów,

  • pro-aktywność, kreatywność, innowacyjność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,

  • perfekcyjne umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze na czas, adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • ciekawa praca w jednej z najszybciej rozwijających się Firm w Europie,

  • duża przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,

  • intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu,

  • szkolenia poprawiające warsztat pracy,

  • praca z najlepszymi specjalistami w miłej atmosferze, sprzyjającej wspólnemu rozwojowi,

  • benefity sportowe,

  • pyszna kawa, owoce i soki oraz mnóstwo pozytywnej energii :)

Domator24 to najszybciej rozwijająca się firma w kraju (1 miejsce w Polsce Gazele Biznesu 2019).

Oraz jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie (1 miejsce w kategorii Personal & Household Goods).

Nasze Produkty docierają do milionów klientów w całej Europie.

Obecny zespół Domatora to wyjątkowi ludzie pełni energii i zaangażowania we wspólny rozwój. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą e-commerce na świecie.

Domator24 jest właścicielem między innymi takich marek jak : DIABLO CHAIRS oraz JAN NOWAK.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas zapraszamy na jedną z naszych stron

Domator24.com

DiabloChairs.com

JanNowak.com

Przewiń do profilu firmy

Jeśli podoba Ci się nasza oferta to nie zastanawiaj się dłużej

Aplikuj już dziś i dołącz do zespołu Domator24!

Pracuj z najlepszymi!