Oferta pracy

Specjalista ds. social mediów i contentu

Lilou Sp. z o.o.O firmie

Lilou Sp. z o.o.

Józefa Lewartowskiego 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii działań w obszarze social media marki, bieżące tworzenie interesujących i angażujących treści (wraz z działem graficznym, teamem foto i wideo).

  • Planowanie i publikacja contentu wg harmonogramów na kanałach social media.

  • Moderacja kanałów social media.

  • Współpraca z influencerami.

  • Analiza bieżących trendów komunikacyjnych.

  • Obsługa press roomu.

  • Zarządzanie materiałami wykorzystywanymi w komunikacji – raportowanie.

  • Współorganizacja sesji zdjęciowych.

  • Koordynacja działań promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w planowaniu i realizacji komunikacji w mediach społecznościowych, najlepiej w obszarze fashion, beauty.

  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni i interpunkcji języka polskiego oraz angielskiego.

  • Bardzo dobra znajomość grupy docelowej.

  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania z nich wniosków.

  • Umiejętność planowania swojej pracy i wywiązywania się z zadań w wyznaczonym terminie.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z różnymi działami (kreacją, foto i wideo).

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Profesjonalne szkolenia

  • Zniżkę na produkty z oferty Lilou

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi