Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. social mediów i obsługi klienta

KANCELARIA PRAWNA CERTUS D BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obsłudze klienta, czyli bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z klientami Kancelarii (przedsiębiorstwa i osoby fizyczne)

  • Wstępna weryfikacja leadów sprzedażowych i przekazywanie ich właściwym osobom

  • Planowanie rozwoju komunikacji w kanałach social media: YouTube, Facebook, LinkedIn

  • Obsługa social mediów, tj. tworzenie i publikowanie postów, w tym grafik

  • Publikacja artykułów na blogu Kancelarii oraz wprowadzanie aktualizacji na strony www

  • Koordynacja przygotowania i wysyłanie do klientów Kancelarii alertów prawnych

  • Analizowanie, optymalizowanie i zwiększanie efektywności prowadzonych działań

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami Kancelarii, w tym z agencją marketingową

  • Aktywne wsparcie działu obsługi klienta w pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi social media: Facebook, LinkedIn, YouTube (warunek konieczny)

  • Dobra znajomość narzędzi analitycznych stron www (Google Analitics)

  • Dobra znajomość przynajmniej jednego programu graficznego (np. Canva, Adobe)

  • Znajomość mechanizmów i algorytmów marketingu internetowego

  • Umiejętność obsługi systemu CMS stron www na WordPress

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS Word, PowerPoint lub innego programu do tworzenia prezentacji multimedialnych)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży

  • Wykształcenie wyższe lub w toku studiów (mile widziane: prawo, administracja, social media)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Nieszablonowe myślenie i inicjatywa w działaniu

  • Odpowiedzialność, skrupulatność, samodzielność, zaangażowanie

  • Mile widziane: znajomość narzędzi do tworzenia kampanii reklamowych na Facebooku lub na Google Ads, certyfikaty szkoleń social media, znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Zadania, które rozwijają umysł

  • Sytuacje, które pozwalają kształtować charakter

  • Atmosferę pracy, która wzmaga entuzjazm

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość wyboru rodzaju umowy (zlecenie, umowa o pracę)

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (między ½ etatu a 1 etat)

  • Czas na wdrożenie w specyfikę pracy w Kancelarii Prawnej

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Poufność w procesie rekrutacji

  • Terminowe i satysfakcjonujące wynagrodzenie

KANCELARIA PRAWNA CERTUS D BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kancelaria Prawna „CERTUS” D. Bielski spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu poszukuje entuzjastycznie nastawionego specjalistę ds. social mediów, który nie boi się kontaktów z ludźmi! W naszym zespole odnajdzie się każdy, kto chce się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy

CV z listem motywacyjnym oraz zamieszczoną klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.