Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Mediów

Angel Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i wdrażanie strategii komunikacji z klientami na naszych kanałach w social mediach (instagram, facebook, linkedin, twitter).

  • Inicjowanie i prowadzenie nowych projektów w obszarze mediów społecznościowych oraz rozwój nowych kanałów (TikTok).

  • Tworzenie i optymalizacja płatnych kampanii reklamowych w social mediach.

  • Tworzenie raportów, analiz oraz nieustanna praca nad rozwojem i udoskonaleniem kanałów komunikacji.

  • Analiza trendów, rynku i konkurencji oraz liczbowe podejście do realizowanych działań w SM.

  • Tworzenie i prowadzenie kampanii z zakresu influencer marketingu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu i publikowaniu angażujących treści w social mediach.

  • Nieprzeciętna kreatywność i inicjatywa.

  • Wysokie umiejętności edytorskie i copywriterskie.

  • Zaangażowania, samodzielności i rzetelności.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Instagram, Facebook, YouTube, TikTok oraz narzędzi do zarządzania i analizy social media.

  • Umiejętność obsługi narzędzi reklamowych w mediach społecznościowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy.

  • Pracę "od zaraz" na podstawie umowy o prace.

  • Miejsce, gdzie możesz być sobą i czerpać wiedzę garściami.

  • Realny wpływ na rozwój marki.

  • Pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole.

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.

  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych i współpracowników.

  • Twórczą energię oraz pracę w miłej atmosferze, w gronie profesjonalistów i w środowisku biznesowym.

Angel Consulting Sp. z o.o.

Angel Poland Group istnieje od 2003 roku. Grupa zatrudnia ponad 80 osób w biurach we Wrocławiu i Krakowie, na naszych budowach prowadzonych przez Angel Construction pracuje niemal 400 osób a spółka Angel Management zarządza ponad 700 lokalami mieszkalnymi, w obiektach zrealizowanych przez grupę. Należymy do czołowych deweloperów w segmencie premium, z wartością projektów deweloperskich ponad 2,5 mld PLN. W portfolio firmy znajdują się flagowe projekty: Angel River, Angel City (Wrocław), Angel Stradom, Angel Green, Angel Wawel, Angel Plaza, Angel City (Kraków), Wilanów One (Warszawa), kompleks apartamentowy OVO z hotelem Double Tree by Hilton, 5-gwiazdkowy hotel The Granary. Ponadto grupa wybudowała dom opieki dla seniorów Angel Care (Wrocław)

Przewiń do profilu firmy