Oferta pracy

Specjalista ds. Social Mediów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZADANIA:

  • realizowanie strategii obecności marki w Social Mediach,
  • planowanie komunikacji w Social Mediach, w tym prowadzenie profili społecznościowych (instagram, facebook) oraz współpraca z influencerami,
  • zarządzanie i optymalizacja kampanii reklamowych,
  • śledzenie bieżących trendów w Social Mediach i e-marketingu,
  • aktywna współpraca z działem marketingu w tworzenia harmonogramów oraz publikowanych treści,
  • produkcja i adaptacja treści marketingowych, w tym video,
  • analiza potrzeb, wyników prowadzonych działań oraz potrzeb użytkowników,
  • monitorowanie aktywności konkurencji.

OCZEKIWANIA:

  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, YouTube),
  • skrupulatność, dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • analityczne podejście do wykonywanych działań,
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów marketingowych,
  • znajomość trendów i najnowszych rozwiązań w obszarze Social Media,
  • kreatywność, poczucie estetyki i innowacyjność,
  • umiejętność planowania i terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość narzędzi google analytics, facebook analytics, facebook ads i MS office,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (min. B2).

DODATKOWO MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w branży fashion,
  • znajomość programów graficznych,

NASZA OFERTA:

  • dowolna forma zatrudnienia
  • stabilne zatrudnienie i elastyczny czas pracy
  • otwartość na realizację własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • program benefitów pracowniczych /karta multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach/
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy