Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Mediów

Up i Job’n’Joy

Ludwika Rydygiera 13B

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • będziesz prowadzić kanały dwóch agencji reklamowych na FB, YT, Insta, LinkedIn i Tik Toku, więc sława na internetach gwarantowana

  • wspierać nas w kampaniach i projektach social mediowych dla naszych Klientów z różnych branż i dla różnych grup celowych

  • tworzyć treści i prowadzić profile naszych Klientów, aby obsypać ich lajkami

  • planować i budować strategię na bezwzględnym froncie social mediów

  • śmigać między Facebook Ads Managerem, Business Managerem, Sotrenderem,

  • analizować i optymalizować zasięgi kampanii, bo zawsze da się taniej i lepiej

  • podpowiadać naszym Klientom przy wyborze najlepszych narzędzi w komunikacji w social mediach

  • współpracować z przemiłymi działami kreacji i obsługi klienta

Nasze wymagania

  • otwierasz Facebooka i Instagram zanim na dobre otworzysz rano oczy

  • wiesz, jak w biały dzień stworzyć świetnego dark posta

  • operujesz słowem jak chirurg światowej klasy

  • Twój timeline jest zawsze na czasie

  • zasięgi masz lepsze niż niejedna sieć komórkowa

  • deadline’y Ci niestraszne i dajesz im lajka

  • you do speak English if you know what we mean

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole i owocowe czwartki, to jakby oczywiste…

  • …ale, czekaj, serio – pracę z naprawdę fajnymi ludźmi, owoce przynieś sobie sam/-a

  • mnóstwo pisaniny, redagowania i wymyślania

  • mamy dla Ciebie mega klientów, naprawdę fajne projekty, którymi aż miło się pochwalić, kreatywny zespół, super-szefa, takiego, wiesz, jak superheroes z marvelowskich produkcji, jest też bardzo przystojny (sorry, właśnie przechodził, więc musieliśmy to napisać)

  • pracujemy w systemie hybrydowym, ale lubimy jak wpadasz do naszej siedziby (mamy Ptasie Mleczko, tak że wiesz)

  • nie mamy żadnych pakietów na siłownię, ale możesz biegać do pracy

  • mamy też dla Ciebie pakiet medyczny, ale przede wszystkim życzymy Ci zdrówka! Biuro jest na wypasie, ergonomiczne biurka, krzesła, kawa jak z kawiarni, chociaż wstawić naczynia do zmywarki musisz sam/-a

  • a jeśli tak jak my kochasz zwierzaki, to czasem wpadnij z nimi do biura, you know hau hau it goes

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Uwaga! W cenie jednej (pensji) masz aż dwie agencje! Obie kreatywne, obie nagradzane, obi(e)-wan-kenobi. Obie o ugruntowanym statusie, polecane przez Klientów i cenione na rynku. Szczegóły zdradzimy Ci podczas rozmowy.

Być może nie jeden raz uśmiechnąłeś/-ęłaś się, widząc nasze realizacje w przestrzeni miejskiej, necie czy tv. Z czystego snobizmu mamy siedzibę na Żoli, tak zdecydował prezes. No, ale niejeden prezes ma siedzibę na Żoli. Przypadek? Wierzymy, że tak.

Pracujemy dla największych graczy i pracujemy z najlepszymi. O naszym zespole można mówić i mówić, ale to make long story short – najważniejsze, że się lubimy, wspieramy i gramy do jednej bramki. Jesteśmy fajni, zgodni i zabawni. Oprócz Bartka. No, ale sam/-a zobaczysz.

Pracujemy intensywnie, choć bez nadgodzin, ale lubimy to, więc byłoby fajnie, gdybyś Ty też lubił/-a. Często się śmiejemy (wiadomo, inflacja, co robić), inspirujemy wzajemnie, ale też wspomagamy. I chociaż to ogłoszenie jest niby takie zabawne i copywriter myśli, że jest cool, to jednak traktujemy naszą pracę naprawdę serio, czego dowodem jest kolekcja branżowych nagród i wyróżnień.

To jak? Aplikujesz?

Agencja Up – kozacka agencja reklamowa, której strategią jest… idea! Od lat w badaniu satysfakcji klienta zajmujemy najwyższe miejsca w branży – jesteśmy numerem 1 w kategoriach „Zadowolenie ze współpracy” i „Agencja, którą poleciłbym przyjacielowi”.

www.agencjaup.pl

Job’n’Joy – najbardziej kreatywna agencja employer brandingowa według Employer Branding Excellence Awards – z 10 nagrodami na koncie zdobytymi w ciągu 2 lat. Stawiamy na niebanalne i wyraziste rozwiązania.

www.jobnjoy.pl

Pracujemy m.in. dla marek: Samsung, Orange, Biedronka, Żabka, Hebe, Atos, Kontigo, Allegro, Wedel, Budimex, L'Oréal.

Przewiń do profilu firmy