Oferta pracy

Specjalista ds. Social Mediów

KAZAR Group Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chmielna 19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa istniejących kanałów social media (szczególnie Facebook i Instagram) w zakresie publikacji materiałów zgodnie z przygotowanym wcześniej harmonogramem

  • Proaktywne budowanie społeczności wokół marek Kazar i Kazar Studio w mediach społecznościowych

  • Aktywne uczestniczenie w rozwoju komunikacji na nowych kanałach (m.in. TikTok)

  • Proponowanie i wdrażanie nowych niestandardowych działań w mediach społecznościowych mogących mieć wpływ na wizerunek naszych marek w grupie docelowej

  • Współpraca z agencjami kretywanymi

  • Monitorowanie skuteczności/ efektywności działań w social mediach

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy związanej z mediami społecznościowymi

  • Doświadczenie w działaniach na Tik Toku (warunek konieczny)

  • Znajomość i zainteresowanie obszarem fashion (doświadczenie w pracy dla marki premium będzie dodatkowym atutem)

  • Faktyczne zainteresowanie światem mediów społecznościowych, śledzenie trendów i nowych możliwości w tym obszarze

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Zniżki na produkty firmy KAZAR

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Przewiń do profilu firmy