Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. social mediów

RESTBILL sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii social media w zakresie budowania marki, kampanii performance

  • ustalanie i realizacja harmonogramu oraz scenariuszy działań marketingowych

  • budowanie zasięgów kampanii, zaangażowania klientów, moderacja dyskusji

  • bieżąca analiza rynku i konkurencji oraz monitoring KPI i przebiegu kampanii w kanałach social media

  • współpraca z innymi działami firmy i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu kanałem social media, planowaniu i realizacji kampanii budowania marki oraz w modelach efektywnościowych

  • dobra znajomość FB, IG, LinkedIn, YouTube, TikTok oraz orientacja w ich trendach

  • doświadczenie w projektowaniu i realizacji kampanii marketingowych wraz z wyznaczaniem odpowiednich KPI

  • „lekkie pióro” w przygotowywaniu angażujących akcji i treści multimedialnych

  • znajomość narzędzi: Facebook Ads, Creator Studio oraz Google Analytics

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • zainteresowanie nowymi technologiami

To oferujemy

  • pracę w obszarze social mediów w szybko rozwijającej się firmie

  • realizację ciekawych i kreatywnych projektów

  • możliwość rozwoju zawodowego – dostęp do technologii, szkoleń

  • pracę hybrydową

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B – wybór należy do Ciebie

O nas

RestBill to FinTech, który zmienia sposób płatności w restauracjach. Oszczędzamy czas, ułatwiamy życie i zwiększamy satysfakcję z pobytu w restauracji dzięki kodom QR. Najfajniejsze jest to, że szybko się rozwijamy i mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – szukamy specjalisty ds. social mediów