Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.
Netto Sp. z o.o.

Specjalista ds. Space Management

Netto Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Motaniec (pow. stargardzki)

    Motaniec (pow. stargardzki), zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 28 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące monitorowanie procesów związanych z zarządzaniem przestrzenią

  • Współpraca z innymi działami firmy w obrębie rejestracji produktów

  • Przygotowanie produktów do tworzenia planogramów

  • Utrzymanie baz danych

  • Tworzenie zamówień

  • Kontrola artykułów w systemie wewnętrznym

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bycie komunikatywnym, dokładnym, asertywnym oraz bardzo obowiązkowym

  • Bycie graczem zespołowym

To oferujemy

  • Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Samochód służbowy

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Dodatkowe benefity, takie jak bony świąteczne, nagrody jubileuszowe, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników