Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Specyfikacji i Rozwoju Produktu

Jogurty MAGDAO firmie

  • Kraków (okolice), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NIEZWYKŁEGO ZESPOŁU,
KTÓRY WIE, ŻE TO CO ROBI MA SENS
i ZMIENIA ŚWIAT NA LEPSZE ?

Z nami będziesz miała taką okazję.
Jesteśmy rodzinną oraz w pełni roślinną firmą spod Zakopanego,
produkującą najpopularniejsze jogurty wegańskie w Polsce m.in. - PlantON.
Rozwijamy się w tempie startującego bolidu F1, dlatego poszukujemy Ciebie,
na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPECYFIKACJI i ROZWOJU PRODUKTU

Numer ref.: Miejsce pracy: Szaflary

ZADANIA

  • przygotowywanie i aktualizacja specyfikacji produktowych,
  • pobieranie, zlecanie i przygotowywanie próbek do badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych produktów przed wprowadzeniem do obrotu oraz prób przechowalniczych zgodnie z ustaleniami wewnątrzzakładowym i obowiązującym ustawodawstwem,
  • prowadzenie rejestrów dotyczących w/w badań,
  • przygotowywanie próbek nowych produktów oraz próbek handlowych zgodnie z ustalonymi wytycznymi,
  • zamawianie próbek surowców / półproduktów dla projektowanych wyrobów,
  • przygotowywanie informacji do znakowania dla nowych produktów i aktualizacja znakowania bieżącego asortymentu,
  • rejestracja i kontrola surowców testowych w magazynku Działu Badawczo – Rozwojowego,
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych i zamawianie odczynników,
    oraz pozostałe polecenia przełożonych.

WYMAGANIA

  • ukończone studia w zakresie (minimum I stopień: inżynier): Technologia Żywności / Zarządzanie Jakością i Bezpieczeństwem Żywności/ Zarządzenie i Inżynieria produkcji / Towaroznawstwo lub pokrewne,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
  • dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego.

Mile widziane:

  • wiedza w zakresie znakowania artykułów spożywczych,
  • praktyczna znajomość sytemu HACCP, GMP, GHP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju, na podstawie umowy o pracę,
    w Szaflarach - malowniczym zakątku Polski, w otoczeniu aż 4 Parków Narodowych
    (odległość każdego do 30km): Tatrzański, Pieniński, Babiogórski i Gorczański
  • Stanowisko w rozwijającej się firmie, wśród ludzi odważnych i szybko decyzyjnych, ceniących partnerskie i szczere relacje w zespole
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Praca nad projektami, które są ważne społecznie
  • Widok na Tatry z okna zakładu

PS.
możesz wspierać Zespół, dla którego misja i wartości są czymś więcej niż tylko plakatem powieszonym na ścianie!
Efekty Twojej pracy, będzie można oceniać na półkach sklepowych największych sieci handlowych w Polsce i Europie.
I naprawdę będziesz miała się czym pochwalić znajomym i rodzinie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne