Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. spedycji drogowej

INTER BALT Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja usługi spedycyjnej w relacjach krajowych i międzynarodowych.

  • Współpraca z klientami i przewoźnikami: negocjowanie stawek, organizacja i nadzór nad realizacją przewozu,

  • Współuczestniczenie w kreowaniu polityki handlowej w zakresie powierzonej grupy klientów.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług spedycji drogowej.

  • Budowa bazy danych klientów.

  • Analiza rynku i konkurencji.

  • Kontakt bezpośredni z klientami krajowymi i zagranicznymi.

  • Uczestniczenie w negocjacjach z kontrahentami.

  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta.

  • Monitorowanie stanu realizacji zleceń, kontrola dokumentacji oraz terminowości realizowanych usług.

  • Realizacja założeń budżetowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży TSL na podobnym stanowisku

  • Znajomość regulacji prawnych związanych ze spedycją drogową i/lub morską

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność

  • Aktywna i entuzjastyczna postawa.

  • Otwartość na nowe relacje biznesowe.

  • Kreatywność biznesowa.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielnego podejmowania decyzji.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Wysoka skuteczność w działaniu i realizacji założonych celów.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność.

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z kontrahentami.

  • Silna motywacja.

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne. Mile widziane: handel zagraniczny, transport morski, logistyka.

  • Język angielski - na poziomie dobry plus. Mile widziana znajomość drugiego języka.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia i kursy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dodatkową opiekę medyczną

  • Dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

    O nas

    Spółka INTER BALT należy do Grupy Kapitałowej WĘGLOKOKS SA działającej od ponad 65 lat z dobrze rozpoznawalną marką na rynkach surowcowych na całym Świecie. Spółka prowadzi działalność w obszarze logistycznym z szczególnym ukierunkowaniem na spedycję morską oraz prężnie rozwijającym się obszarem agencji żeglugowej w wszystkich dużych portach w Polsce. Szersza informacja dostępna na www.interbalt.pl oraz www.weglokoks.pl.