Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. spedycji drogowej

INTER BALT Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie kompleksowych usług spedycji drogowej.
  • Pozyskiwanie ładunków dla aut ciężarowych poprzez bezpośredni kontakt z klientem i giełdy transportowe.
  • Współuczestniczenie w kreowaniu polityki handlowej w zakresie powierzonej grupy klientów.
  • Budowa bazy danych klientów.
  • Analiza rynku i konkurencji.
  • Kontakt bezpośredni z klientami krajowymi i zagranicznymi.
  • Uczestniczenie w negocjacjach z kontrahentami.
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta.
  • Realizacja zleceń transportowych, kontrola dokumentacji oraz terminowości realizowanych usług.
  • Realizacja założeń budżetowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży TSL na podobnym stanowisku.
  • Znajomość regulacji prawnych związanych ze spedycją drogową i/lub morską.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność.
  • Aktywna i entuzjastyczna postawa.
  • Otwartość na nowe relacje biznesowe.
  • Kreatywność biznesowa.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wysoka skuteczność w działaniu i realizacji założonych celów.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z kontrahentami.
  • Silna motywacja.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane: handel zagraniczny, transport morski, logistyka).
  • Język angielski - na poziomie dobry plus.

Mile widziane

  • Znajomość drugiego języka.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w systemie hybrydowym (praca zdalna/praca w biurze).
  • Szkolenia i kursy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dodatkową opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie karty Benefit Multi Sport.
  • Dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

O nas

Spółka INTER BALT należy do Grupy Kapitałowej WĘGLOKOKS SA działającej od ponad 65 lat z dobrze rozpoznawalną marką na rynkach surowcowych na całym Świecie. Spółka prowadzi działalność w obszarze logistycznym z szczególnym ukierunkowaniem na spedycję morską oraz prężnie rozwijającym się obszarem agencji żeglugowej w wszystkich dużych portach w Polsce. Szersza informacja dostępna na www.interbalt.pl oraz www.weglokoks.pl.

Specjalista ds. spedycji drogowej, małopolskie