Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. spedycji

GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kujawska 2

Przeróbka

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie transportu drogowego: krajowego i zagranicznego,

  • wysyłka oraz monitorowanie realizacji zleceń transportowych,

  • analizowanie kosztów transportu drogowego krajowego i zagranicznego,

  • pozyskiwanie i analizowanie ofert przewoźników,

  • wprowadzanie zleceń do systemu informatycznego, wystawianie list wydań oraz faktur za sprzedane produkty lub usługi,

  • bieżąca kontrola dokumentacji wagowych i przewozowych w tym faktur transportowych,

  • obsługa reklamacji posprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: logistyka, transport lub pokrewne),

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel),

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów, odpowiedzialność i zaangażowanie za powierzone zadania,

  • zdolności interpersonalne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • atrakcyjny pakiet medyczny,

  • możliwość rozwoju i szkoleń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) z dopiskiem „Specjalista ds. spedycji” na adres e-mail: [email protected]

O terminie rozmów kwalifikacyjnych Kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu i rozmów wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku, Spółka Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., jednego z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów do pracy w charakterze: Specjalisty ds. Spedycji

Praca w naszej firmie oznacza dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Koncentrujemy się głównie na tym, by pomóc każdemu pracownikowi wydobyć z siebie to, co najwartościowsze, pobudzamy motywację do twórczej pracy i ciągłego rozwijania swoich umiejętności.

Chcemy i umiemy dzielić się naszymi doświadczeniami, liczymy również na możliwość korzystania z wiedzy i doświadczeń naszych nowych pracowników. Dlatego jednym z naszych głównych celów jest poszukiwanie i zatrudnianie najlepszych kandydatów oraz absolwentów uczelni a następnie zapewnienie im optymalnych możliwości kariery zawodowej.

Przewiń do profilu firmy