Oferta pracy

Specjalista ds. spedycji

Colian Logistic Sp z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa spedycji krajowej i (lub) międzynarodowej,

  • Pozyskiwanie i budowanie partnerskich relacji z Klientami,

  • Wypełnianie postanowień kontraktowych,

  • Nadzór nad samochodami i ładunkami,

  • Współpracę z kierowcami oraz podwykonawcami,

  • Stała optymalizację kosztów operacyjnych,

  • Administrowanie dokumentacją transportowo-spedycyjną,

  • Rozliczanie zleceń spedycyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia średniego lub wyższego w obszarze logistyki, transportu, spedycji,

  • 2-letniego doświadczenia na tożsamym lub podobnym stanowisku,

  • Wysokich umiejętności analitycznych i umiejętności koordynowania wielu zadań,

  • Samodzielności, umiejętności rozwiązywania problemów oraz szybkiego działania,

  • Znajomości giełd transportowych,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym ( dla osób chcących rozwijać się w obszarze spedycji międzynarodowej).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz motywacyjny system premiowy,

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i wizji,

  • Pracę dynamiczną i pełną wyzwań,

  • Wsparcie szkoleniowe oraz mentorskie managerów i współpracowników,

  • Niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy).

Colian Logistic Sp z o.o.

Colian Logistic to dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Colian SA. Spółka Colian Logistic zajmuje się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena a także klientów zewnętrznych z różnych branż.

Przewiń do profilu firmy