Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Spedycji i Logistyki

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Prologistyka to firma będąca operatorem logistycznym, działająca na rynku krajowym i międzynarodowym.
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • organizowanie i planowanie transportu międzynarodowego i krajowego
    • obsługa systemu operacyjnego firmy
    • pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących realizacji zleceń
    • dbanie o terminowość realizowanych usług.
    • kontrola procesu załadunku oraz dostaw towarów do klientów
    • nadzór nad dokumentacją spedycyjną (zlecenia transportowe, CMR)
    • planowanie pracy cystern własnych
    • nadzorowanie pracy kierowców
    • pozyskiwanie nowych przewoźników i klientów
    • budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami i klientami

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • wiedza w zakresie spedycji samochodowej w ruchu krajowym / międzynarodowym
    • doświadczenie w komunikacji z kierowcami oraz zarządzaniem czasem pracy kierowców (ustalanie harmonogramu transportu, umiejętność oszacowania czasu jazdy i trybu pracy kierowcy)
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • dyspozycyjność
    • własny portfel klientów i kontrahentów- będzie dużym atutem
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
    • otwartość w komunikacji, operatywność i zaangażowanie w wykonywane zadania
    • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • umiejętności negocjacyjne
    • dobra znajomość MS Office i biegła obsługa komputera
    • mile widziana obsługa programu Icargo
    • znajomość prawa celnego będzie dodatkowym atutem
    • min. roczne doświadczenie w pracy z klientem i sprzedaży usług logistycznych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie
    • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii dostosowany do osiąganych wyników pracy
    • dużą samodzielność pracy
    • pracę w przyjaznym zespole, wsparcie w okresie szkolenia oraz dobrą atmosferę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o uwzględnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z poniższym wzorem:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”