Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. spedycji i zakupów

SHIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Puławy

    Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa międzynarodowej logistyki transportową Spółki

  • Organizacja transportów importowych oraz eksportowych (morski, kolejowy, kołowy, lotniczy cargo)

  • Odprawy celne, nadzór nad dokumentacją transportową oraz dokumentami towarzyszącymi

  • Ścisła współpraca z działami zakupów, analiz oraz eksportu

  • Negocjacja cen i warunków handlowych z przewoźnikami

  • Wsparcie w tworzeniu oraz koordynacja zamówień i komunikacji z dostawcami

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze transportów zagranicznych spoza obszaru UE

  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego

  • Jesteś osobą skrupulatną oraz obowiązkową

  • Dobrze poruszasz się w środowisku MS Excel

  • Znasz branże odzieżową lub sportową - będzie to dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Sam/-a wybierzesz sposób zatrudnienia (umowa o pracę/zlecenie/B2B)

  • Dołączysz do dynamicznie rozwijającej się firmy z produktem o zasięgu międzynarodowym

  • Będziesz miał/-a możliwość korzystania z firmowych jednośladów do celów prywatnych

  • Bogaty pakiet świadczeń i szkoleń, w tym rabaty dla pracowników

  • Możliwość pracy hybrydowej (2+3)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Wyzwania przed Tobą

Marka SHIMA to wiodący producent odzieży motocyklowej w Polsce obecny na ponad 30 rynkach na całym świecie. Zróżnicowane kierunki pochodzenia półproduktów i gotowego towaru, a także szerokie spektrum zadń eksportowych (kraje na 4 kontynentach) stwarzają ciekawe wyzwania na stanowisku Specjalista ds.. Spedycji i Zakupó