Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Spedycji i Zarządzania Flotą

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TOMASZ PROKORYM

    FUH Tomasz Prokorym to firma transportowo-spedycyjna z 23 letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w przewozie ładunków na terenie Unii Europejskiej, Rosji, Białorusi, Ukrainy oraz Kazachstanu. Zróżnicowany tabor samochodowy, a także doświadczona kadra zarządzająca transportem i spedycją dają nam elastyczność oraz sprawność funkcjonowania na niełatwym i dynamicznie zmieniającym się rynku transportowym. Jesteśmy nowoczesną firmą otwartą na wszelkie innowacyjne pomysły i sugestie pracowników. To oni tworzą firmę - taką, do jakiej przychodzi się pracować z przyjemnością. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • organizacja i pozyskiwanie ładunków na auta firmowe typu plandeka i platforma
    • planowanie tras, ustalanie warunków transportu, płatności, optymalizowanie kosztów
    • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi obecnych oraz nowych klientów firmy
    • nadzór nad dokumentacją realizowanych zleceń
    • kontrola kierowców pod kątem zużycia paliwa, czasu pracy, przejechanych kilometrów
    • nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie
    • umiejętność dobrej organizacji pracy
    • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego/rosyjskiego.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • motywujący system wynagrodzenia
    • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy
    • dużą samodzielność w działaniu
    • pracę w przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.