Oferta pracy

Specjalista ds. spedycji

Colian Logistic Sp z o.o.O firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Colian Logistic to dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Colian SA. Spółka Colian Logistic zajmuje się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena a także klientów zewnętrznych z różnych branż.

Opis stanowiska:

  • rozwój spedycji krajowej lub międzynarodowej,
  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami i przewoźnikami,
  • wypełnianie postanowień kontraktowych,
  • nadzór nad samochodami i ładunkami,
  • współpraca z kierowcami oraz podwykonawcami,
  • stała optymalizacja kosztów operacyjnych,
  • administrowanie dokumentacją transportowo-spedycyjną,
  • rozliczanie zleceń spedycyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach w obszarze transportu lub spedycji,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności koordynowania wielu zadań,
  • samodzielność oraz szybkie działanie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilność
  • Rozwój
  • Wsparcie

+ Pakiet Korzyści m. in.

  • Karta Multisport
  • Opieka zdrowotna
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Wczasy pod Gruszą
  • Dofinansowania do nauki
  • Ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.
Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy