Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Spedycji - kierownik oddziału

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UNICO Logistics jest grupą transportową powstałą w 2002 roku w Seulu/KR. Aktualnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników na całym świecie, posiadając 28 oddziałów. Dla naszych klientów organizujemy przepływy towarów drogą lądową, kolejową, morską i lotniczą.

    Aktualnie poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań
    Obowiązki:
    • zarządzanie dobrze prosperującym oddziałem
    • monitorowanie realizowanych transportów
    • uczestnictwo w bieżącej obsłudze klientów
    • przygotowywanie ofert, negocjacja warunków dla drogowych zleceń spedycyjnych
    • budowanie długofalowej współpracy z klientami i przewoźnikami
    Wymagania:
    • komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu relacji
    • nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów
    • zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność
    • znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie w branży TSL oraz znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym
    • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę (po okresie próbnym)
    • pracę w zgranym i nastawionym na wzajemną pomoc zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).