Specjalista ds. Spedycji Krajowej

Nagel Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, Tyniec Mały (pow. wrocławski)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Szukasz nowych wyzwań? W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich.

Dołącz do nas!

Do naszego Oddziału w Tyńcu Małym k/Wrocławia poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPEDYCJI KRAJOWEJ

Zakres obowiązków:

  • planowanie dostaw w dystrybucji krajowej,
  • awizowanie dostaw do odbiorców sieciowych,
  • przygotowywanie dokumentów transportowych,
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych,
  • dbałość o terminową realizację dostaw,
  • współpraca z klientami, odbiorcami i firmami transportowymi.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy zmianowej oraz częściowo w weekendy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy, asertywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne warunki płacowe,
  • prywatną opiekę medyczną wspierającą pracowników i ich rodziny,
  • kartę sportową,
  • miłą atmosferę w młodym zespole.
Czekamy na Twoją aplikację!

KONTAKT:

Tomasz Marciniak
Tel. 885 995 282

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Miejsce pracy:
Tyniec Mały

Zatrudnienie:  Umowa o pracę - pełen etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy