Oferta pracy

Specjalista ds. spedycji lotniczej, morskiej i kolejowej

Ekol Logistics Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie organizacji zleceń transportowych

  • optymalizacja kosztów transportowych

  • budowanie partnerskich relacji z klientami i dostawcami usług

  • monitoring obsługiwanych zleceń

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń

  • udział w rozwijaniu oferowanego zakresu usług zgodnie z potrzebami rynku i polityką firmy

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie w organizacji transportu i obsłudze zleceń spedycji lotniczej, morskiej i kolejowej

  • znajomość rynku TSL oraz zagadnień związanych z przewozami

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • zdolności do samodzielnego, szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów

Mile widziane

Jeśli opisują Cię takie cechy takie jak zaangażowanie i kreatywność to Ekol jest miejscem dla Ciebie :)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dobre warunki wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dodatkowe dni urlopu

  • rozbudowany pakiet socjalny w tym ZFŚS, bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie ubezpieczenia grupowego

  • parking oraz dogodny dojazd komunikacją miejską

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma Ekol Logistics jest operatorem logistycznym posiadającym własne oddziały w 13 krajach. Ekol oferuje między innymi transport intermodalny w oparciu o statki typu Ro-Ro, posiada 7 500 własnych środków transportu oraz 2 porty. Ekol Polska oferuje usługi transportu intermodalnego, magazynowania, krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, logistykę kontraktową oraz usługi celne. Więcej o nas na: www.ekol.com

Przewiń do profilu firmy