Specjalista ds. spedycji

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-10-26
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-11-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja.

    Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, firmy spedycyjnej o kapitale zachodnioeuropejskim poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • organizowanie i realizowanie zleceń spedycyjnych frachtu drogowego (FTL) w relacjach międzynarodowych,
    • współpraca z klientami firmy w zakresie przyjmowania zleceń oraz informowania o statusie dostawy,
    • dobór przewoźników i środków transportu,
    • uczestnictwo w przygotowywaniu stawek do ofert handlowych,
    • doradztwo i wsparcie klienta,

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie w organizowaniu transportów we frachcie drogowym (FTL, LTL bądź drobnica),
    • znajomość rynku przewoźników,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem),
    • zdolności komunikacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów,
    • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
    Pracodawca oferuje:
    • atrakcyjny system wynagrodzenia,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój,
    • realną perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Ważne! Abyśmy mogli uwzględnić Twoją aplikację konieczne jest wklejenie w CV lub zaznaczenie na formularzu rejestracyjnym następującej zgody na przetwarzanie danych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.

    Administratorami  danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorami. Administratorzy przekazują dane osobowe kandydata potencjalnemu pracodawcy tylko po telefonicznym poinformowaniu kandydata kto jest pracodawcą. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie http://www.logart.com.pl/index.php/rodo/