Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 13.08.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 12.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Mark SPEDITION Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem działającą na rynku usług transportowych w kraju i zagranicą od 1998 roku. Jesteśmy grupą z jasno określoną wizją istnienia przedsiębiorstwa, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Wspólnie dbamy o jakość naszych usług na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy drogi do doskonałości.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: zachodniopomorskie
    Region: Zachodniopomorskie (obrzeża Szczecina)

    Opis stanowiska:

    • realizacja zleceń spedycyjnych;
    • monitorowanie procesu realizacji zlecenia spedycyjnego i informowanie w tym zakresie Klienta;
    • kontrola wpływu należności z tytułu realizacji zlecenia spedycyjnego;
    • negocjacje z klientami;
    • przygotowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe od klientów zewnętrznych i wewnętrznych;
    • budowanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami i podwykonawcami;
    • organizacja transportu w podległej aktywności;
    • optymalizacja wykorzystania dostępnego taboru;
    • koordynowanie pracy podwykonawców;

    Wymagania:

    • min. rok doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku;
    • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, mile widziana znajomość innych języków np. francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego;
    • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • komunikatywność;
    • wysoka motywacja wewnętrzna i chęć rozwoju osobistego;
    • znajomość rynku transportowo-spedycyjnego oraz podstawowych regulacji prawnych dot. spedycji;

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku;
    • stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę);
    • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy;
    • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych umożliwiających rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji;
    • bogaty pakiet socjalny: bonusy świąteczne, wczasy pod grusza, zwrot kosztów dojazdu, bezpłatna opieka medyczna 24h, imprezy integracyjne, szkolenia;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert (list motywacyjny i CV ze zdjęciem) za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
    W temacie prosimy umieścić temat: PRACA/SPEDYTOR

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi powyższe wymagania.