Specjalista ds. Spedycji Morskiej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jest polską spółką, której właścicielem jest międzynarodowy operator logistyczny,
firma Fracht AG z siedzibą w Bazylei.

Naszymi klientami są wiodące firmy z branż: energetycznej, farmaceutycznej, maszynowej i FMCG.

W naszej organizacji doskonale wiemy jak bardzo rozwój firmy zależy od ludzi w niej pracujących, dlatego tworzymy ponadprzeciętne warunki pracy.

Jeśli jesteś osobą pracowitą, ceniącą sobie zrównoważony rozwój zawodowy i osobisty, gotową podjąć nowe wyzwania zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie, planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie morskim
  • opracowywanie oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu spedycji dla poszczególnych  projektów oraz grup klientów
  • współpraca z innymi biurami należącymi do grupy Fracht na Świecie oraz oddziałami i działami Fracht FWO Polska
  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług
  • negocjacja cen usług z dostawcami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
  • współpraca z działem handlowym
  • odpowiedzialna realizacja założonych planów budżetowych.
  • kontrola dokumentów spedycyjnych
  • raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale spedycji morskiej
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość kolejnego języka będzie atutem)
  • znajomość rynku
  • bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem morskim
  • praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem i podwykonawcą

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywujący system wynagrodzenia
  • pakiet medyczny

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny korzystając z opcji aplikacji on-line

Informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi Kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się